Dom wakacyjny Villa Marela-Drvenik Veli Chorwacja

KONTAKT & prom informacji

Jeśli masz jakieś pytania na temat Villa Mareli/Villa Luna, zakwaterowanie, transport, itp Zapraszamy do kontaktu z nami.*

Igor +38598495016
*Jeśli nie jesteś gośćmi Villa Marela lub Villa Luna, nie kontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat promu lub biletów. To jest prywatna strona internetowa tylko dla naszych gości, więc skontaktuj się z gospodarzem lub firmą promową (Jadrolinija) w celu uzyskania informacji!!
Sprzedaż biletów na transport samochodowy w określonym czasie odjazdu została wprowadzona na krajowej linii promowej 606 Trogir (Soline) – Drvenik Veli – Drvenik Mali. Dzięki temu zakupiony bilet staje się również rezerwacją miejsca na promie, i gwarantowany wyjazd w żądanym czasie. W okresie letnim zalecamy zakupienie biletu z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że można podróżować w żądanym czasie, i konieczne jest przebywanie w porcie na 45 minut przed czasem odlotu. Po przybyciu do portu pracownicy portu zapewnią, że wsiadasz na prom, jak podano w bilecie i rezerwacji.
Można kupić bilet na prom w Soline / Trogir portu promowego lub można kupić bilety online na prom tutaj:
JADROLINIJA
            zobacz harmonogram dla promu:
        Trogir/Soline -Drvenik Veli-Drvenik Mali
        Harmonogram prom PDF
Ostrzeżenie: ostatni prom w sobotę w Soline/trogir w celu sprawdzenia Villa Marela/Villa Luna o godzinie 16:00, jeśli przegapisz ten prom, późne zameldowanie kosztuje 70 €.
Droga dojazdowa do portu prom Soline (Trogir). Tuż przy centrum handlowym “Marisa” (Plodine) znajdziesz znak drogowy promu.
Położenie portu promowego Soline/Trogir: