Rekreační dům Villa Marela-Drvenik Veli Chorvatsko

KONTAKT & trajekt info

Máte-li jakékoli dotazy týkající se Villa Marela/Villa Luna, ubytování, doprava, atd, neváhejte nás kontaktovat.*

Igor +38598495016

*Pokud nejste hosty Villa Marela nebo Villa Luna, prosím, nekontaktujte nás kvůli informacím o trajektu nebo vstupenkách. Toto je soukromá webová stránka pouze pro naše hosty, proto prosím kontaktujte svého hostitele nebo trajektovou společnost (Jadrolinija) pro informace!!
Prodej letenek na dopravu vozidel na konkrétní čas odjezdu byl zaveden na národní trajektové lince 606 Trogir (Soline) – Drvenik Veli – Drvenik Mali. S tímto nákupem se zakoupená jízdenka stává také rezervací místa na trajektu a garantovaný odjezd v požadovaném čase. V letním období doporučujeme, abyste si jízdenku zakoupili předem, abyste se ujistili, že můžete cestovat v požadovaném čase a že je nutné být v přístavu 45 minut před časem odjezdu. Po příjezdu do přístavu zajistí přístavní personál, že se nalodíte na trajekt, jak je uvedeno na vaší jízdence a rezervaci.

Můžete si zakoupit vstupenku na trajekt na trajektovém přístavu Soline / Trogir nebo si můžete koupit vstupenky online na trajekt zde:
JADROLINIJA

Viz časový plán za trajekt:
Trogir/Soline-Drvenik Veli-Mali Drvenik
    PDF trajekt harmonogram
Varování: Poslední trajekt v sobotu v Soline/Trogir k Villa Marela/Villa Luna check in je v 16:00, pokud si ujít tuto trajektem, pozdní přihlášení je zpoplatněno 70 €.

Příjezdová cesta na trajektový přístav Soline (Trogir). Přímo naproti nákupnímu centru “Marisa” (Plodine) se dostanete dopravní značka pro trajekt.
Umístění trajektového přístavu Soline/Trogir


Můžete si nechat auto na Vinisce (za příplatek) a přijít do Villa Marela s taxi lodí: Umístění taxi lodi v Vinisce pro Villa Marela:


Pokud chcete navštívit město Split a Diokleciánův palác z Villa Marela, nejlepší volbou je Boat line 616 Trogir-Slatine-Split:

    Bura Line(Trogir-Slatine-Split) plachtění harmonogram