Rekreační dům Villa Marela-Drvenik Veli Chorvatsko

KONTAKT & trajekt info

Máte-li jakékoli dotazy týkající se Villa Marela/Villa Luna, ubytování, doprava, atd, neváhejte nás kontaktovat.

+38598495016

Nové trajektové informace: Od 07.07. 2018 a nový přístav pro Drvenik Veli v Soline/Trogir je v provozu!


Prodej letenek na dopravu vozidel na konkrétní čas odjezdu byl zaveden na národní trajektové lince 606 Trogir (Soline) – Drvenik Veli – Drvenik Mali. S tímto nákupem se zakoupená jízdenka stává také rezervací místa na trajektu a garantovaný odjezd v požadovaném čase. V letním období doporučujeme, abyste si jízdenku zakoupili předem, abyste se ujistili, že můžete cestovat v požadovaném čase a že je nutné být v přístavu 45 minut před časem odjezdu. Po příjezdu do přístavu zajistí přístavní personál, že se nalodíte na trajekt, jak je uvedeno na vaší jízdence a rezervaci.

Můžete si zakoupit vstupenku na trajekt na trajektovém přístavu Soline / Trogir nebo si můžete koupit vstupenky online na trajekt zde:
JADROLINIJA

Viz časový plán za trajekt:
Trogir/Soline-Drvenik Veli-Mali Drvenik
    PDF trajekt harmonogram
Varování: Poslední trajekt v sobotu v Soline/Trogir k Villa Marela/Villa Luna check in je v 16:00, pokud si ujít tuto trajektem, pozdní přihlášení je zpoplatněno 70 €.

Příjezdová cesta na trajektový přístav Soline (Trogir). Přímo naproti nákupnímu centru “Marisa” (Plodine) se dostanete dopravní značka pro trajekt.
Umístění trajektového přístavu Soline/Trogir


Můžete si nechat auto na Vinisce (za příplatek) a přijít do Villa Marela s taxi lodí: Umístění taxi lodi v Vinisce pro Villa Marela:


Pokud chcete navštívit město Split a Diokleciánův palác z Villa Marela, nejlepší volbou je Boat line 616 Trogir-Slatine-Split:

    Bura Line(Trogir-Slatine-Split) plachtění harmonogram